Endüstriyel Araçların Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak endüstriyel araçlarınızın periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Aşağıda belirtilen endüstriyel araçlarınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Transpalet Periyodik Kontrolü

> Forklift Periyodik Kontrolü

> İstif Makinası Periyodik Kontrolü

> Değişken Erişimli Araç Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Endüstriyel Araçların Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; elektrik panolarınızın görsel kontrollerini ve fonksiyon testlerini, elektrik tesisatınızda bulunan bileşenlerin (aydınlatmalar, anahtarlar, buatlar, prizler gibi) kontrollerini tesisatınıza ait projeye, ilgili mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Havalandırma Tesisatı ve Klima Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; havalandırma santralleriniz (besleme hava santrali, egzoz hava santrali, klima santrali), havalandırma tesisatınızda bulunan kanallar, fanlar, davlumbazların kontrolü ve lokal egzoz havalandırma sisteminizin periyodik kontrolünü tesisatınıza ait projeye, mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Tezgahların, Makinaların Periyodik Kontrolleri kapsamında; preslerinizin (mekanik, hidrolik, hidrolik abkant, pnömatik), torna tezgahlarınızın, freze tezgahlarınızın, testerelerinizin (yatar-daire-şerit), giyotin makaslarınızın ve üretimde kullandığınız diğer makina ve tezgahlarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız