Havalandırma ve Klima Tesisatlarının Periyodik Kontrolleri

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak havalandırma tesisatları ve klima tesisatlarının periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Havalandırma ve klima tesisatınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Havalandırma Santrali Periyodik Kontrolü (Besleme Hava Santrali - Egzoz Hava Santrali - Klima Santrali)

> Kanalların Periyodik Kontrolü

> Fanların Periyodik Kontrolü

> Davlumbazların Periyodik Kontrolü

> Lokal Egzoz Havalandırma Sistemi Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Havalandırma Tesisatı ve Klima Tesisatlarının Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Endüstriyel Kapılarınızın Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Kazanların Periyodik Kontrolleri kapsamında; buhar kazanı, buhar jeneratörü, ütü kazanı, kızgın su kazanı, sıcak su kazanı, kalorifer kazanı, kızgın yağ kazanı, boyama kazanı ve buharlı pişirme kazanlarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; elektrik panolarınızın görsel kontrollerini ve fonksiyon testlerini, elektrik tesisatınızda bulunan bileşenlerin (aydınlatmalar, anahtarlar, buatlar, prizler gibi) kontrollerini tesisatınıza ait projeye, ilgili mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız