Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak endüstriyel kapıların periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Endüstriyel kapılarınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Endüstriyel Kapıların Periyodik Kontrolü dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri kapsamında; otoklav, basınçlı hava tankı, kompresör hava tankı, hidrofor-genleşme tankı ile boyler-akümülasyon tanklarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Tezgahların, Makinaların Periyodik Kontrolleri kapsamında; preslerinizin (mekanik, hidrolik, hidrolik abkant, pnömatik), torna tezgahlarınızın, freze tezgahlarınızın, testerelerinizin (yatar-daire-şerit), giyotin makaslarınızın ve üretimde kullandığınız diğer makina ve tezgahlarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Endüstriyel Araçların Periyodik Kontrolleri kapsamında; transpalet, forklift, istif makinası ve değişken erişimli araçlarınızın periyodik kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız