Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak basınçlı kapların periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Aşağıda belirtilen basınçlı kaplarınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Otoklav (Sterilizasyon - Endüstriyel) Periyodik Kontrolü

> Basınçlı Hava Tankı Periyodik Kontrolü

> Kompresör Hava Tankı Periyodik Kontrolü

> Hidrofor - Genleşme Tankı Periyodik Kontrolü

> Boyler - Akümülasyon Tankı Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Vinçlerin Periyodik Kontrolleri kapsamında; sabit tavan vinci, köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, caraskal, monoray vinç, gırgır vinç, kabinli vinç, kule vinç ve mobil vinçlerinizin periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yıldırımdan Korunma Tesisatınızın (Paratoner, Kafes Sistemi, Hava Sonlandırma Çubuğu) Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız