Vinçlerin Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak vinç periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Aşağıda belirtilen vinçlerinizin periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Sabit Tavan Vinci Periyodik Kontrolü

> Caraskal Periyodik Kontrolü

> Monoray Vinç Periyodik Kontrolü

> Köprülü Vinç Periyodik Kontrolü

> Portal Vinç Periyodik Kontrolü

> Pergel Vinç Periyodik Kontrolü

> Gırgır Vinç Periyodik Kontrolü

> Kabinli Vinç - Yük Taşıyıcı - Yük Asansörü Periyodik Kontrolü

> Kule Vinç Periyodik Kontrolü

> Mobil Vinç Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Vinçlerin Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Elektrik Topraklama Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; topraklama geçiş direnci ölçümleri, kaçak akım rölesi açma akımı kontrolleri, kaçak akım rölesi açma zamanı kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

 

Endüstriyel Araçların Periyodik Kontrolleri kapsamında; transpalet, forklift, istif makinası ve değişken erişimli araçlarınızın periyodik kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın Söndürme Sistemi Periyodik Kontrolleri kapsamında; yangın su deposu, yangın pompa istasyonu, sprinkler sistemi, yangın hidrant sistemi, yangın dolap sistemi, acil aydınlatma ve yönlendirme sistemi ile portatif yangın söndürme tüplerinizin muayenelerini gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız