Elektrik Topraklama Tesisatı Periyodik Kontrolleri

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak elektrik topraklama tesisatı periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Elektrik topraklama tesisatınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Topraklama Geçiş Direnci Ölçümleri

> Kaçak Akım Rölesi Kontrolleri (Açma Akımı, Açma Zamanı)

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Elektrik Topraklama Tesisatı Periyodik Kontrolü dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri kapsamında; otoklav, basınçlı hava tankı, kompresör hava tankı, hidrofor-genleşme tankı ile boyler-akümülasyon tanklarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın Söndürme Sistemi Periyodik Kontrolleri kapsamında; yangın su deposu, yangın pompa istasyonu, sprinkler sistemi, yangın hidrant sistemi, yangın dolap sistemi, acil aydınlatma ve yönlendirme sistemi ile portatif yangın söndürme tüplerinizin muayenelerini gerçekleştiriyoruz.

 

Vinçlerin Periyodik Kontrolleri kapsamında; sabit tavan vinci, köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, caraskal, monoray vinç, gırgır vinç, kabinli vinç, kule vinç ve mobil vinçlerinizin periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız