Yangın Söndürme Sistemlerinin Periyodik Kontrolleri

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak yangın söndürme sistemlerinin periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın söndürme sisteminizin periyodik kontrolü için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Sprinkler Sistemi Periyodik Kontrolü

> Yangın Su Deposu Periyodik Kontrolü

> Yangın Pompa İstasyonu Periyodik Kontrolü

> Yangın Hidrant Sistemi Periyodik Kontrolü

> Yangın Dolap Sistemi Periyodik Kontrolü

> Portatif Yangın Söndürme Tüpü Periyodik Kontrolü

> Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Yangın Söndürme Sistemlerinin Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Endüstriyel Araçların Periyodik Kontrolleri kapsamında; transpalet, forklift, istif makinası ve değişken erişimli araçlarınızın periyodik kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri kapsamında; otoklav, basınçlı hava tankı, kompresör hava tankı, hidrofor-genleşme tankı ile boyler-akümülasyon tanklarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yıldırımdan Korunma Tesisatınızın (Paratoner, Kafes Sistemi, Hava Sonlandırma Çubuğu) Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız