Yıldırımdan Korunma Tesisatı Periyodik Kontrolleri

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak yıldırımdan korunma tesisatı periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Yıldırımdan korunma tesisatınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Paratoner Periyodik Kontrolü

> Kafes Sistemi Periyodik Kontrolü

> Hava Sonlandırma Çubuğu Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Yıldırımdan Korunma Tesisatı Periyodik Kontrolü dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Havalandırma Tesisatı ve Klima Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; havalandırma santralleriniz (besleme hava santrali, egzoz hava santrali, klima santrali), havalandırma tesisatınızda bulunan kanallar, fanlar, davlumbazların kontrolü ve lokal egzoz havalandırma sisteminizin periyodik kontrolünü tesisatınıza ait projeye, mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Endüstriyel Araçların Periyodik Kontrolleri kapsamında; transpalet, forklift, istif makinası ve değişken erişimli araçlarınızın periyodik kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın Algılama ve Uyarı Sistemi Periyodik Kontrolleri kapsamında; dedektörler, yangın butonları, sirenler, flaşörler ve yangın santralinizin muayenelerini gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız