Yangın Algılama ve Uyarı Sistemlerinin Periyodik Kontrolleri

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak yangın algılama ve uyarı sistemlerinin periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın algılama ve uyarı sisteminizin periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Dedektörlerin Periyodik Kontrolü

> Yangın Butonlarının Periyodik Kontrolü

> Sirenler ve Flaşörlerin Periyodik Kontrolü

> Yangın Santrali Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Yangın Algılama ve Uyarı Sistemlerinin Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Kaldırma ve İletme Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri kapsamında, vinçler ve endüstriyel araçların haricinde; araç kaldırma lifti, kriko, kalıp taşıma arabası, çektirme – gerdirme, kaldırma tablası, sütunlu çalışma platformu, yükleme rampası, konveyör ve kanca altı bağlantı elemanlarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Tezgahların, Makinaların Periyodik Kontrolleri kapsamında; preslerinizin (mekanik, hidrolik, hidrolik abkant, pnömatik), torna tezgahlarınızın, freze tezgahlarınızın, testerelerinizin (yatar-daire-şerit), giyotin makaslarınızın ve üretimde kullandığınız diğer makina ve tezgahlarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız