Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak endüstriyel rafların periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Endüstriyel raflarınız, depolama raf sistemlerinizin periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Endüstriyel Rafların Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Elektrik Topraklama Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; topraklama geçiş direnci ölçümleri, kaçak akım rölesi açma akımı kontrolleri, kaçak akım rölesi açma zamanı kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

 

Vinçlerin Periyodik Kontrolleri kapsamında; sabit tavan vinci, köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, caraskal, monoray vinç, gırgır vinç, kabinli vinç, kule vinç ve mobil vinçlerinizin periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Havalandırma Tesisatı ve Klima Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; havalandırma santralleriniz (besleme hava santrali, egzoz hava santrali, klima santrali), havalandırma tesisatınızda bulunan kanallar, fanlar, davlumbazların kontrolü ve lokal egzoz havalandırma sisteminizin periyodik kontrolünü tesisatınıza ait projeye, mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız