Diğer Kaldırma ve İletme Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak kaldırma ve iletme ekipmanlarınızın periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Aşağıda belirtilen kaldırma ve iletme ekipmanlarınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Araç Kaldırma Lifti Periyodik Kontrolü

> Kriko Periyodik Kontrolü

> Çektirme - Gerdirme (Hubzug - Trifor) Periyodik Kontrolü

> Kalıp Taşıma Arabası Periyodik Kontrolü

> Kaldırma Tablası Periyodik Kontrolü

> Sütunlu Çalışma Platformu Periyodik Kontrolü

> Asılı Erişim Donanımı Periyodik Kontrolü

> Yükseltilebilen Seyyar İş Platformu Periyodik Kontrolü

> Hareket Engelliler için Güç Tahrikli Kaldırma Platformu Periyodik Kontrolü

> Yükleme Rampası Periyodik Kontrolü

> Yürüyen Merdiven - Yürüyen Bant Periyodik Kontrolü

> Sürekli Taşıma Donanımı - Konveyör Periyodik Kontrolü

> Kaldırma Aksesuarları, Taşıyıcılar, Kanca Altı Bağlantı Elemanları (Sapan, Mapa, Halat, Zincir, Kurtağzı, Kanca) Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Diğer Kaldırma ve İletme Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Endüstriyel Kapılarınızın Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın Algılama ve Uyarı Sistemi Periyodik Kontrolleri kapsamında; dedektörler, yangın butonları, sirenler, flaşörler ve yangın santralinizin muayenelerini gerçekleştiriyoruz.

 

Jeneratörlerinizin Periyodik Kontrollerini mevzuat ve standart şartlarına uygun olarak deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız