Kazanların Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak kazanların periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Aşağıda belirtilen kazanlarınızın periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Buhar Kazanı Periyodik Kontrolü

> Buhar Jeneratörü Periyodik Kontrolü

> Ütü Kazanı Periyodik Kontrolü

> Kızgın Su Kazanı Periyodik Kontrolü

> Sıcak Su Kazanı Periyodik Kontrolü

> Kalorifer Kazanı Periyodik Kontrolü

> Kızgın Yağ Kazanı Periyodik Kontrolü

> Boyama Kazanı Periyodik Kontrolü

> Buharlı Pişirme Kazanı Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Kazanların Periyodik Kontrolleri dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

Kaldırma ve İletme Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri kapsamında, vinçler ve endüstriyel araçların haricinde; araç kaldırma lifti, kriko, kalıp taşıma arabası, çektirme – gerdirme, kaldırma tablası, sütunlu çalışma platformu, yükleme rampası, konveyör ve kanca altı bağlantı elemanlarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Yangın Söndürme Sistemi Periyodik Kontrolleri kapsamında; yangın su deposu, yangın pompa istasyonu, sprinkler sistemi, yangın hidrant sistemi, yangın dolap sistemi, acil aydınlatma ve yönlendirme sistemi ile portatif yangın söndürme tüplerinizin muayenelerini gerçekleştiriyoruz.

 

Havalandırma Tesisatı ve Klima Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; havalandırma santralleriniz (besleme hava santrali, egzoz hava santrali, klima santrali), havalandırma tesisatınızda bulunan kanallar, fanlar, davlumbazların kontrolü ve lokal egzoz havalandırma sisteminizin periyodik kontrolünü tesisatınıza ait projeye, mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız