Yapı İskelelerinin Periyodik Kontrolü için NORMCERT

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği ve ilgili standartlara uygun olarak yapı iskelesi periyodik kontrollerini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

 

Aşağıda belirtilen yapı iskelelerinizin periyodik kontrolleri için bizimle iletişime geçin.

Tel: +90 212 407 04 05  |  e-mail: info@normcert.com

 

> Yapı İskelesi Periyodik Kontrolü

> Çalışma Kulesi - Seyyar İskele Periyodik Kontrolü

 

Kazaların önlenmesi ve yasalara tam uyum sağlamanız için periyodik kontrol, muayene hizmetlerinde NORMCERT olarak yanınızdayız...

 

 

Sunduğumuz Diğer Periyodik Kontrol, Muayene Hizmetleri

Yapı İskelesi Periyodik Kontrolü dışında sunduğumuz diğer periyodik kontrol muayene hizmetlerimiz ile ilgili detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

İş Makinalarının Periyodik Kontrolleri kapsamında; dozer, yükleyici, kazıcı, kazıcı yükleyici, skreyper, greyder, trençer, zemin ıslah makinası, zemin sıkıştırma makinası, yol düzeltme makinası, asfaltlama makinası, sondaj makinası ve beton pompalarının periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolleri kapsamında; elektrik panolarınızın görsel kontrollerini ve fonksiyon testlerini, elektrik tesisatınızda bulunan bileşenlerin (aydınlatmalar, anahtarlar, buatlar, prizler gibi) kontrollerini tesisatınıza ait projeye, ilgili mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Basınçlı Kapların Periyodik Kontrolleri kapsamında; otoklav, basınçlı hava tankı, kompresör hava tankı, hidrofor-genleşme tankı ile boyler-akümülasyon tanklarınızın periyodik kontrollerini mevzuatlara ve standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Periyodik kontrol muayene uzmanlarımızyöneticilerimiz tarafından BLOG sayfamızda sektörel gelişmeler, kişisel tecrübeler ve teknik bilgiler ile ilgili paylaşımlar yapılmakta olup, ilgi duyabileceğinizi düşündüğümüz paylaşımlara aşağıdaki linklerden veya BLOG sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Vinçlerle gerçekleştirilen çalışmalarda dikkat edilmesi gereken konuları, monoray vinç ve köprü vinç ile ilgili çalışmalardaki tecrübeleri aktaran Vinçlerle Çalışmalarda İş Güvenliği ve Periyodik Kontrolün Önemi konulu yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin


Bize Yazın

Sizin için neler yapabiliriz?
Aşağıdaki formu doldurun, hemen arayalım.Bazı Referanslarımız